Головна » Випуск » Випуск групи ПМТЕ-17

Випуск групи ПМТЕ-1728.05.2019 в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувся випуск групи ПМТЕ-17, учні якої здобули професію «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза».

Професію «Помічник машиніста електровоза» учні опановували за програмою впровадження в освітній процес елементів дуальної форми навчання.

На захисті випускних письмових робіт учнів були присутні представники виробничого підрозділу «Локомотивне депо Харків-Сортувальний» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»: машиніст-інструктор електровозів Халін М.Н. та інженер з охорони праці Савчук І.Ю.
Приємно відзначити, що за результатами державної кваліфікаційної атестації комісія визначила високий рівень підготовки випускників. 22 учні успішно склали Державну кваліфікаційну атестацію та отримали направлення на працевлаштування до виробничих підрозділів регіональної філії «Південна залізниця». За відгуками випускників, програма професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки була дуже цікавою та насиченою, а педагогічні працівники ліцею, наставники виробничих підрозділів уміло і доступно доносили інформацію, звертаючи увагу на всі нюанси майбутньої професії.
Теплими словами випускників привітала заступник директора з навчально-виробничої роботи Родченко О.Л. та побажала усім міцного здоров’я, успіху, натхнення, наполегливості та нових звершень у майбутній професійній діяльності.

Вітаємо нашу молодь із першими професійними кроками та бажаємо їм кар’єрних здобутків і натхнення на тернистому життєвому шляху!

Tags: