Головна » Без рубрики » Виробнича практика учнів групи ППВ-11

Виробнича практика учнів групи ППВ-11      З 22.02.2019 на базі товарних контор станцій виробничих підрозділів Сумської та Харківської дирекцій залізничних перевезень: Люботин, Харків-Балашовський, Нова Баварія під керівництвом майстра виробничого навчання Кропивки Н.І. проводиться професійно-практична підготовка учнів групи ППВ-11 Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту за професією Касир товарний (вантажний) 2 категорії.

      До проведення професійної підготовки учнів залучаються фахівці товарних контор:

• по станції Люботин – інженер з охорони праці Нікітченко Тетяна Михайлівна, агенти комерційні товарної контори Свинарь Світлана Іванівна та Дубейко Наталія Олександрівна;
• по станції Харків-Балашовський – інженер з охорони праці Погребна Вікторія Володимирівна, агенти комерційні Доменко Ірина Олександрівна та Ващенко Наталія Сергіївна;
• по станції Нова Баварія – агент комерційний Цирюлик Любов Станіславівна.

      Під час виробничої практики учні старанно набувають первинні навички з обробки та оформлення перевізних документів на вантажі. Беруть участь у прийманні, видачі вантажів, оформленні та складанні звітності, а також у розрахункових операціях. Особлива увага приділяється сучасним технологіям виробництва та передовим методам праці.

      Щиро вдячні керівництву виробничих підрозділів, начальникам та фахівцям станцій за співпрацю у підготовці кваліфікованих робітників для магістралі!

Tags: