Головна » Виховна робота » Віртуальна подорож по театрах Франції

Віртуальна подорож по театрах Франції    27.03.2019 в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту в групі ПМЕП-3/9 класний керівник Коваленко Т.В. та майстер виробничого навчання Саприкін О.О. провели виховну годину до Міжнародного дня театру та з нагоди оголошення року французької мови в Україні – віртуальну подорож по театрах Франції.

   Метою заходу було ознайомлення учнів з історією свята та його значенням, з традиціями різних французьких театрів; зацікавлення вивченням мов, зокрема французької, виховання любові до мистецтва та поваги до професійних свят.

   Під час подорожі учні проїхалися на швидкісному пасажирському потязі TGV ( фр. Train a Grande Vitesse Те-Же-Ве) від Ліона до Парижа, відвідали найстарішу кав’ярню Парижа «Прокоп» на вулиці Ансьен-Комеді, поблизу бульвару Сен-Жермен, де скуштували найвідоміший французький десерт – круасан під спів найкращих французьких співачок Едіт Піаф та Патрісіі Каас.

   Подорож виявилася дуже цікавою, пізнавальною, захоплюючою та веселою. Всі учасники залишилися в гарному настрої. До нових подорожей!!!

Tags: