Головна » Без рубрики » «Віват, першокурсники!»

«Віват, першокурсники!»   14.11.2018 напередодні Міжнародного дня студентів у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту майстрами виробничого навчання та класними керівниками груп першого курсу було проведено загальноліцейний захід «Віват, першокурсники!»

     У цьому навчальному році першокурсниками стали учні груп ПМЕП -4/9 та ПМЕП-5/9 – майбутні помічники машиніста електропоїзда та учні груп ППВ-12 і ППВ-112 – провідники пасажирського вагона.
   У програмі концерту були музичні вітання, вірші про студентське життя, жартівливі сценки та танцювальні номери.
   Першокурсники вислухали поради щодо навчання в ліцеї і присягнулися богині знань Афіні оволодіти обраною професією, стати кваліфікованими робітниками. Від Афіни старости груп першого курсу отримали символічний учнівський квиток.
    Під час заходу директор ліцею Агєєва Ольга Олександрівна нагородила дипломами учнів-переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів, серед яких багато учнів першого курсу.
   Заступник директора з навчально-виховної роботи Дякунчак Наталія Ярославівна вручила грамоти переможцям ліцейного конкурсу «Алло, ми шукаємо таланти!» та конкурсу інсталяцій до Дня захисника України.