Головна » Виховна робота » Виховна година «Віртуальна подорож залізницями Франції»

Виховна година «Віртуальна подорож залізницями Франції»     30.01.2019 в Люботинському ліцеї залізничного транспорту в рамках року французької мови в Україні в групі ПМЕП–4/9 майстер виробничого навчання Мельник М.І. і класний керівник Говор К.В. провели виховну годину «Віртуальна подорож залізницями Франції».

     Під час заходу учні ознайомилися з цікавими фактами про цю країну: її історію, культуру, освіту, традиції, транспорт. Особливо зацікавила учнів інформація про розвиток швидкісного руху та особливості експлуатації локомотивів серії TGV. Хлопці дізналися про те, що швидкісний рух існує у Франції з 70-х років минулого століття, середня швидкість цього потягу складає 320 км/год, а рекорд швидкості, встановлений у 2016 році, склав 572 км/год. Учні висловили свої думки щодо доцільності швидкісного руху в Україні.

     Кальніцький Олексій та Світличний Даніїл за заняттях гуртків «Технічне моделювання» та «Юний електротехнік» підготували макет ретро вокзалу міста Ліон і презентували його учням групи.

Tags: