Головна » Виховна робота » Виховний захід до дня народження Кобзаря

Виховний захід до дня народження КобзаряВеликий Кобзар – гордість української культури, він став символом України. Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний.

До всіх урочистостей з нагоди святкування дня народження Кобзаря долучилась і група ОС-12.
10.03.2021 майстер виробничого навчання Демченко І.М. та класний керівник Підченко Л.М. провели інтерактивну гру-презентацію «Чи знаєш ти Шевченка?» у формі вікторини. Питання стосувалися життя та творчості Кобзаря, були посильними і цікавими. Кожна з команд по черзі знаходила правильну відповідь, отримуючи бали.

Із захопленням здобувачі освіти пройшли квест, використовуючи QR-коди. Вони зібрали та написали рядки з віршів поета й прикрасили своїми знахідками «дерево пізнання» Шевченка.

По закінченню гри кожен учасник отримав сертифікат за участь у літературній грі, а команда-переможець – грамоту. Активні, винахідливі, кмітливі, вони не тільки згадали вивчене про Т. Шевченка, але й отримали нову інформацію. Зрозуміли: минають роки, навіть століття, а гострота і сила Шевченкового слова живе, адже: «В своїй хаті своя правда і сила, і воля».

Tags: