Головна » Без рубрики » «Волонтерський десант» вітає діток з Днем Святого Миколая

«Волонтерський десант» вітає діток з Днем Святого Миколая     Зимова пора року щедра на теплі родинні свята – День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво тощо. Мабуть саме свято Миколая найбільш асоціюється з подарунками, допомогою та благодійністю.

    19.12.2018 з нагоди Дня Святого Миколая «Волонтерський десант» Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту групи ПМТЕ-17 відвідав Харківський обласний центр матері та дитини.

  У закладі мешкають матері з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

    Учні привітали діток і їх матерів зі святом та подарували їм речі щоденного користування: посуд, дитяче харчування та засоби гігієни (памперси).

   Юнаки щасливі, що змогли віддати часточку своєї душі діткам, кожен ледве стримував сльози, дивлячись у маленькі світлі очі діточок, що із зацікавленням спостерігали за кожним їхнім рухом.

      Дякуємо Кравченко Марині Василівні за теплий прийом учнів, бажаємо мешканцям та працівникам закладу світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті.

Tags: