Головна » Без рубрики » ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдностіХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдностіХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності   09.11.2018, в День української писемності та мови, Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту став своєрідним співорганізатором акції, створивши свій власний осередок диктанту. Учні та педагоги колективно долучилися до масштабного національного флешмобу – написання ХVІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 

      Офіційне гасло цьогорічного заходу – #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови.
      Радіодиктант – не іспит і не випробування. Це демонстрація нашої любові та поваги до мови.   09.11.2018, в День української писемності та мови, Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту став своєрідним співорганізатором акції, створивши свій власний осередок диктанту. Учні та педагоги колективно долучилися до масштабного національного флешмобу – написання ХVІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 

      Офіційне гасло цьогорічного заходу – #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови.
      Радіодиктант – не іспит і не випробування. Це демонстрація нашої любові та поваги до мови.

Tags: