Головна » Спорт » За здоровий спосіб життя!

За здоровий спосіб життя!З метою популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту, підвищення рівня спортивної майстерності, організації змістовного дозвілля учнів 12 вересня 2019 року на міському стадіоні «Олімпієць» відбулися спортивно-масові заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту серед учнів Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Традиційне свято пройшло під гаслом «За здоровий спосіб життя!»

З привітальним словом до учасників свята звернулися директорка Ольга Агєєва, керівник фізичного виховання Сергій Сидоренко, викладач фізичної культури Євгеній Каплун, які привітали всіх присутніх зі святом та побажали міцного здоров’я, мирного неба, і, звісно, перемоги.

Змагання пройшли дружньо та емоційно, де кожен зумів показати свою винахідливість та спритність. Тож у фінальній запеклій боротьбі з перетягування канату перше місце виборола група ІІ курсу ПМЕП – 5/9.

Спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси. Спорт – це ціла наука, філософія, що не приймає ні алкоголю, ні тютюну. Спорт – це режим, що дозволяє розподілити раціонально свій час. Спорт – це сила волі, прагнення до перемоги, прагнення бути кращим. Спорт – це ясні думки. Спорт – це спілкування. Спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому закладі, і це не просто данина моді, а бажання учнів зберегти здоров’я.

Tags: