Головна » Без рубрики » «Заповіт великого педагога»«Заповіт великого педагога»

«Заповіт великого педагога»«Заповіт великого педагога»     28.09.2018 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулося засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання та класних керівників з питань виховної роботи, присвячене 100-річчю від дня народження видатного українського педагога В. О. Сухомлинського на тему «Заповіт великого педагога».

Є імена, які зорею сяють
На тисячі і тисячі років.
Життя таких у часі меж не знають
Вони осонцюють людей віки.

     Під час засідання педагоги згадали факти з біографії В. О. Сухомлинського та обговорили принципи виховання і навчання великого майстра освітянської справи.     28.09.2018 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулося засідання методичної комісії майстрів виробничого навчання та класних керівників з питань виховної роботи, присвячене 100-річчю від дня народження видатного українського педагога В. О. Сухомлинського на тему «Заповіт великого педагога».

Є імена, які зорею сяють
На тисячі і тисячі років.
Життя таких у часі меж не знають
Вони осонцюють людей віки.

     Під час засідання педагоги згадали факти з біографії В. О. Сухомлинського та обговорили принципи виховання і навчання великого майстра освітянської справи.

Tags: