Домашня сторінка » Без рубрики » Конкурс «Кращий знавець предмета «Будова та ремонт рухомого складу»Конкурс «Кращий знавець предмета «Будова та ремонт рухомого складу»

Конкурс «Кращий знавець предмета «Будова та ремонт рухомого складу»Конкурс «Кращий знавець предмета «Будова та ремонт рухомого складу»



    06 лютого 2018 року з метою виявлення обдарованих учнів та розвитку в них творчих здібностей в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту пройшов конкурс «Кращий знавець предмета «Будова та ремонт рухомого складу» серед учнів навчальних груп ІІ, ІІІ курсів, які мають кваліфікацію «Слюсар з ремонту рухомого складу 2 розряду».

Участь в конкурсі брали такі учні:

з групи ПМТЕ-17:
1. Ткач Станіслав Сергійович;
2. Гнатенко Олександр Олександрович;
3. Лазуренко Володимир Віталійович;
з групи ПМТЕ-18:
1. Афанасьєв Артем Олександрович;
2. Корольов Рустам Хингович;
3. Ятло Сергій Олексійович;
з групи ПМТ-36:
1. Горик Ігор Вікторович;
2. Єфімов Денис Володимирович;
3. Солодовнік Роман Олександрович.

   У складі оргкомітету та журі конкурсу «Кращий знавець предмета «Будова та ремонт рухомого складу» були:

1. Голова – Родченко О.Л. – заступник директора з НВР.
Члени журі:
1. Тридуб Є.Г. – викладач професійно-теоретичної підготовки;
2. Сватовський І.П. – викладач професійно-теоретичної підготовки;
3. Саприкін О.О. – майстер виробничого навчання.



    06 лютого 2018 року з метою виявлення обдарованих учнів та розвитку в них творчих здібностей в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту пройшов конкурс «Кращий знавець предмета «Будова та ремонт рухомого складу» серед учнів навчальних груп ІІ, ІІІ курсів, які мають кваліфікацію «Слюсар з ремонту рухомого складу 2 розряду».

Участь в конкурсі брали такі учні:

з групи ПМТЕ-17:

1. Ткач Станіслав Сергійович;
2. Гнатенко Олександр Олександрович;
3. Лазуренко Володимир Віталійович;

з групи ПМТЕ-18:

1. Афанасьєв Артем Олександрович;
2. Корольов Рустам Хингович;
3. Ятло Сергій Олексійович;

з групи ПМТ-36:

1. Горик Ігор Вікторович;
2. Єфімов Денис Володимирович;
3. Солодовнік Роман Олександрович.

    У складі оргкомітету та журі конкурсу «Кращий знавець предмета «Будова та ремонт рухомого складу» були:

1. Голова – Родченко О.Л. – заступник директора з НВР.

Члени журі:

1. Тридуб Є.Г. – викладач професійно-теоретичної підготовки;

2. Сватовський І.П. – викладач професійно-теоретичної підготовки;

3. Саприкін О.О. – майстер виробничого навчання.

Tags: