Головна » Мапа сайту » Батькам та абітурієнтам » Виготовлення дублікату

Виготовлення дублікатуПерелік документів, необхідних для виготовлення
дублікату документа про освіту

Для отримання дубліката диплома чи свідоцтва кваліфікованого робітника необхідно подати до навчального закладу наступні документи:

• Письмова заява власника документа на ім’я керівника навчального закладу. У заяві зазначаються причина втрати або пошкодження документа, прізвище, ім’я по батькові, місце проживання, телефон власника, найменування документа, інформація про серію та номер документа який втрачено або пошкоджено, повна назва навчального закладу та дата його закінчення, інші відомості, якщо власник документа вважає їх суттєвими для видачі дубліката. Якщо у випускника немає інформації про серію та номер документа та інших реквізитів документа, який було втрачено, необхідно звернутись до архіву навчального закладу за довідкою.

• Копію паспорта та РНОКПП (ідентифікаційного коду).

• Оголошення у друкованих засобах масової інформації за місцем проживання власника документа про освіту, у якому має бути зазначено назву документа про освіту, його номер та дату видачі, на чиє ім’я виданий, яким навчальним закладом та відомості про визнання його недійсним.

• Оригінал пошкодженого документа (за наявності документа про освіту) або довідку з органів МВС (у разі викрадення або вчинення інших злочинних дій, що призвели до втрати документа про освіту) або лист-пояснення де вказується чому не може бути представлений оригінал документа, що підлягає знищенню.

• Довідка з навчального закладу про відповідний запис у книзі видачі документів про освіту, що засвідчує факт отримання особою документа про освіту з обов’язковим зазначенням професії/кваліфікації, серії, номеру та дати видачі документа про освіту.

• Архівна довідка – у разі реорганізації чи перейменування навчального закладу (додається у разі потреби).

• Копію платіжного документа про оплату витрат на виготовлення дубліката документа про освіту.

• Копію свідоцтва про зміну прізвища, про шлюб, або розлучення (додаються у разі потреби).

• Згоду на збір та обробку персональних даних.

Звертаємо вашу увагу!

На копіях документів, таких як: паспорт, РНОКПП, обов’язково повиннo стояти “Згідно з оригіналом” (без лапок), дата та підпис особи, якій належить документ або особи, яка звірила цю копію з оригіналом.

Довідка, що засвідчує факт отримання особою документа про освіту необхідна у разі замовлення дубліката диплома чи свідоцтва державного зразка. У разі втрати випускником тільки оригіналу додатка до документу про освіту державного зразка – довідка з архіву НЕ ПОТРІБНА!!!!!

Подати заяву та необхідні документи на виготовлення дублікатів документів про освіту може інша особа, яка має від випускника доручення, оформлене належним чином і обов’язково завірене нотаріусом.

Файли для завантаження:

Заява на виготовлення дублікату

Згода на обробку персональних даних

Приклад оголошення в газету про втрату документа про освіту

Відповідно до Накау Міністерства освіти і науки України від 13.08.2007 N 737 “Про викладення в новій редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10.12.2003 N 811 “Про затвердження Положення про ІВС “ОСВІТА” та Порядку замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка””