Головна » Навчально-виробнича робота » Олімпіади, конкурси

Олімпіади, конкурси

    Одним з ефективних засобів роботи з обдарованими дітьми, формування в учнів навиків самостійного мислення є предметні олімпіади та конкурси, метою яких є виявлення й підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки і техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір та створення умов для підвищення якості професійно-технічної освіти, моніторингу рівня навчальних досягнень учнів ПТНЗ з предметів загальноосвітньої підготовки, вивчення рівня їх викладання, виявлення кращого досвіду роботи педагогічних працівників.      
ОЛІМПІАДИ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ 
   Олімпіади в ліцеї (І-й етап Всеукраїнських учнівських олімпіад) з базових дисциплін загальноосвітньої підготовки серед учнів ліцею проводяться з метою створення умов підвищення якості професійно-технічної освіти, моніторингу рівня навчальних досягнень учнів ліцею з предметів загальноосвітньої підготовки, вивчення рівня їх викладання, виявлення кращого досвіду роботи педагогічних працівників, підвищення інтересу

до  зазначених дисциплін, стимулювання обдарованих учнів та організації роботи з ними виявлення та розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів.   

  В рамках проведення Декади загальноосвітніх предметів з 17 по 30 жовтня 2017 року в ліцеї були проведені предметні олімпіади з математики, фізики, історії України, правознавства, української мови та літератури, інформатики, іноземної мови, біології, хімії.

Переможцями І-го етапу (внутрішньоліцейного) олімпіад стали:

– фізика – Лазуренко Володимир (ПМТЕ-17);
– математика – Черепаня Вікторія (ППВ-9);
– інформатика – Нестиренко Єлізавета (ППВ-10);
– історія – Перепадя Анастасія (ППВ-9);
– правознавство – Нестиренко Єлізавета (ППВ-10);
– українська мова і література – Кумеда Лілія (ППВ-10);
– іноземна мова – Штепа Владислав (ПМТЕ-18);
– біологія – Перепадя Анастасія (ППВ-9);
– хімія – Качаненко Аліна (ППВ-10).

   Переможці предметних олімпіад нагороджені Грамотами та взяли участь в (ІІІ) обласному етапі олімпіад.

РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД СЕРЕД УЧНІВ
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 2018 рік

Вітаємо учасників обласних олімпіад з предметів:

Історія – ІІІ місце – Перепадя Анастасія

Учні, які увійшли до рейтингу 10 найкращих, за результатами виконаних завдань:
Нестеренко Єлізавета – інформатика – 10 місце.

 ХVІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
імені ПЕТРА ЯЦИКА

   З метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, відповідно до листів Міністерства освіти і науки України проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
    І-й етап ХVІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувся в ліцеї 15.11.17 р.
   В конкурсі взяли участь 9 учасників ІІ-го і ІІІ-го курсів з навчальних груп: ППВ-10, ППВ-9, ПМТЕ-17, ПМТЕ-18.
 За результатами конкурсу, відповідно до суми набраних балів, призові місця розподілилися таким чином:

– серед учнів ІІІ-го курсу:

І місце – Перепадя Анастасія (ППВ-9);

ІІ місце – Малихіна Наталія (ППВ-9);

ІІІ місце – Борщова Юлія (ППВ-9).

– серед учнів ІІ-го курсу:

І місце – Корольов Рустам (ПМТЕ-18);

ІІ місце Штепа Владислав;

ІІІ місце поділили Кумеда Лілія (ППВ-10) та Бондар Наталія (ППВ-10).

   Переможці І-го етапу конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика нагороджені Дипломами І-го ступеню та взяли участь в обласному  конкурсі.
МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 
    Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться з метою виховання в учнів почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини.
    У ліцеї серед учнів навчальних груп І-го, ІІ-го та ІІІ-го курсів 22 листопада 2017 року був проведений І етап Конкурсу. У ньому взяли участь 20 учнів з навчальних груп ПМТЕ-17,  ППВ-9,  ПМТЕ-18, ППВ-11, ППВ-10.
   Результати І етапу Конкурсу свідчать, що рівень навчальних досягнень  конкурсантів у цілому відповідає вимогам щодо мовної підготовки. Учні мають певний рівень знань з української мови не тільки в межах навчальної програми, а й виявляють знання додаткових джерел інформації, демонструють здатність до самостійної творчості.
 
 За підсумками І етапу Міжнародного конкурсу ім. Тараса Шевченка переможцями визнані:
– серед учнів ІІІ курсу – Перепадя Анастасія (ППВ-9);
– серед учнів ІІ курсу – Нестеренко Єлизавета (ППВ-10);
– серед учнів І курсу–Бортняк Анастасія (ППВ-11).
 
 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
a_b98681a9 (1)    Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» “Малої академії наук України” проводилася серед кращих учнів з метою демонстрації найсучасніших наукових проектів та обміну ідеями.

   На участь у І (обласному) етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» подана робота учня Курова Дмитра (ПМТЕ-16) на тему «Перспективи використання двигуна з магнітною левітацією у приміському залізничному сполученні» виконана під керівництвом викладача спецдисциплін Говор К.В.
   Вітаємо Курова Дмитра з ІІ-м місцем у І (обласному) етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».