ЗНО

Актуальна і більш детальна інформація про ЗНО-2017 міститься:

У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО 2016 і 2017 року.

ІНФОРМАЦІЯ ДО УВАГИ!

    Менш ніж за два тижні, 23 травня, розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Для успішного проходження тестування, окрім старанної підготовки, учасникам необхідно дотримуватися основних процедур проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

    Передусім треба пам’ятати: допуск до пункту тестування за наявності чітко визначених документів.

ВАЖЛИВО! При вході до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання Ви повинні пред`явити:

Сертифікат ЗНО,

документ, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені у Сертифікаті)

та запрошення-перепустка (ТРЕБА ЗАВАНТАЖИТИ ТА РОЗДРУКУВАТИ З ОСОБОВОЇ СТОРІНКИ УЧАСНИКА ЗНО за посиланням https://zno.testportal.com.ua/info/login).

     У разі відсутності Сертифіката чи документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення їх копій Ви не будете допущені до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
    Увага! Допуск учасників до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання припиняється о 10 год 50 хв. У разі запізнення Ви не зможете взяти участь у тестуванні. Щоб вчасно прибути до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, потрібно заздалегідь визначити маршрути доїзду до нього (схеми доїзду за посиланням: http://zno-kharkiv.org.ua/zno-2016/1195).

     Для виконання роботи учасникам знадобиться ручка з пастою насиченого чорного кольору, хоча краще мати дві-три – про запас. За бажанням чи в разі потреби можна взяти з собою прозору пляшку з питною водою.

     Щодо обов’язків, то учасникам зовнішнього оцінювання ЗАБОРОНЕНО використовувати в пункті ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів і пристроїв.

     Цьогоріч інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Радимо залишити їх удома або ж на спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, флеш-накопичувачів, USB-кабелів тощо учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з певного предмета буде анульовано.

Пам’ятайте, що дотримання вимог і норм, передбачених процедурою проведення зовнішнього оцінювання, є однією зі складових Вашого успіху.

Не втратьте шанс стати студентом омріяного ВНЗ!

Наказ Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016 № 1055 “Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”

    Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

ЗНО-2017

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

(далі – зовнішнє оцінювання) 2017 року триватиме

 з 06 лютого до 17 березня

та передбачає виконання таких послідовних дій.

  1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраного вами вищого навчального закладу, де вказано перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього незалежного оцінювання, Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.
  2. Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання.

!!! Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Перелік предметів та графік проведення ОСНОВНОЇ СЕСІЇ:

• українська мова і література  23 травня
• історія України                           02 червня
• математика                                  31 травня
• біологія                                         08 червня
• географія                                      12 червня 
• фізика                                            14 червня
• хімія                                       16 червня
• англійська мова                 29 травня
• іспанська мова                    25 травня
• німецька мова                     25 травня
• російська мова                    06 червня
• французька мова                25 травня

Обов’язковий предмет ЗНО українська мова і література.

  1. Підготуйте необхідні для здійснення реєстрації документи та матеріали, зокрема:
  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).
  • У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ[1]
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років) або довідку з місця навчаннящо підтверджує здобуття в січні – серпні 2017 року повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів);
  • реєстраційну карткуяку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (Відеоінструкцію формування реєстраційної картки можна передиватися на http://testportal.gov.ua/proceduravipusknikiv), або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.

      Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня 2017 року. Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.