ЗНО

Актуальна і більш детальна інформація про ЗНО-2017 міститься:

  • на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням http://zno-kharkiv.org.ua/
  • на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням http://testportal.gov.ua

У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО 2016 і 2017 року.

 

Наказ Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016 № 1055 “Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”

    Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

ЗНО-2017

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

(далі – зовнішнє оцінювання) 2017 року триватиме

 з 06 лютого до 17 березня

та передбачає виконання таких послідовних дій.

  1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраного вами вищого навчального закладу, де вказано перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього незалежного оцінювання, Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.
  2. Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання.

!!! Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Перелік предметів та графік проведення ОСНОВНОЇ СЕСІЇ:

• українська мова і література  23 травня
• історія України                           02 червня
• математика                                  31 травня
• біологія                                         08 червня
• географія                                      12 червня 
• фізика                                            14 червня
• хімія                                       16 червня
• англійська мова                 29 травня
• іспанська мова                    25 травня
• німецька мова                     25 травня
• російська мова                    06 червня
• французька мова                25 травня

Обов’язковий предмет ЗНО українська мова і література.

  1. Підготуйте необхідні для здійснення реєстрації документи та матеріали, зокрема:
  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).
  • У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ[1]
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років) або довідку з місця навчаннящо підтверджує здобуття в січні – серпні 2017 року повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів);
  • реєстраційну карткуяку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (Відеоінструкцію формування реєстраційної картки можна передиватися на http://testportal.gov.ua/proceduravipusknikiv), або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.

      Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня 2017 року. Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.