Головна » Олімпіади, конкурси

Олімпіади, конкурси

    Одним з ефективних засобів роботи з обдарованими дітьми, формування в учнів навиків самостійного мислення є предметні олімпіади та конкурси, метою яких є виявлення й підтримки учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки і техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір та створення умов для підвищення якості професійно-технічної освіти, моніторингу рівня навчальних досягнень учнів ПТНЗ з предметів загальноосвітньої підготовки, вивчення рівня їх викладання, виявлення кращого досвіду роботи педагогічних працівників.      
ОЛІМПІАДИ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ 
   Олімпіади в ліцеї (І-й етап Всеукраїнських учнівських олімпіад) з базових дисциплін загальноосвітньої підготовки серед учнів ліцею проводяться з метою створення умов підвищення якості професійно-технічної освіти, моніторингу рівня навчальних досягнень учнів ліцею з предметів загальноосвітньої підготовки, вивчення рівня їх викладання, виявлення кращого досвіду роботи педагогічних працівників, підвищення інтересу

 до  зазначених дисциплін, стимулювання обдарованих учнів та організації роботи з ними виявлення та розвитку обдарованої молоді, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів.   

          В рамках проведення Декади загальноосвітніх предметів з 17 по 28 жовтня  2016 року в ліцеї були проведені предметні олімпіади з математики, фізики, історії України, правознавства, української мови та літератури, інформатики, іноземної мови, біології, хімії. 

 Переможцями І-го етапу (внутрішньоліцейного) олімпіад стали: – фізика – Ресіна Юлія  (ППВ-9) – математика – Куров Дмитро (ПМТЕ-16) – інформатика – Нестиренко Єлізавета (ППВ-10) – історія – Перепадя Анастасія (ППВ-9) – правознавство – Перепадя Анастасія (ППВ-9),  українська мова і література – Стешенко Олена  (ОС-11), іноземна мова -Лазуренко Володимир (ПМТЕ-17), біологія – Куров Дмитро  (ПМТЕ-16), хімія – Борисенко Інна (ППВ-9)

         Переможці предметних олімпіад нагороджені Грамотами та взяли участь в (ІІІ) обласному етапі олімпіад.

РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД СЕРЕД УЧНІВ
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
2017 рік

Вітаємо переможців обласних олімпіад з предметів:

Математика – І місце – Куров Дмитро

Хімія              – І місце -  Борисенко Інна

Учні, які увійшли до рейтингу 10 найкращих, за результатами виконаних завдань:

Перепадя Анастасія – історія -5 місце; – правознавство – 3 місце;

Нестеренко Єлізавета – інформатика – 8 місце;

Говор Юрій – фізика – 10 місце.

 ХVІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
імені ПЕТРА ЯЦИКА

        З метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, відповідно до листів Міністерства освіти і науки,  молоді та спорту України проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
        І-й етап ХVІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувся в ліцеї 10.11.15 р.
       В конкурсі взяли участь  9 учасників ІІ-го і ІІІ-го курсів з навчальних груп: ППВ-8, ОС-10, ПМТЕ-15,  ПМТЕ-16, ОС-11
 За результатами конкурсу, відповідно до суми набраних балів, призові місця розподілилися таким чином:   – серед учнів ІІІ-го курсу:    І місце –  Юрченко Дарія (ППВ-8);  ІІ місце – Ткач Віталій (ПМТЕ-15); ІІІ місце – Щербініна Валерія (ОС-10), Літвінова Анна (ОС-10).
- серед учнів ІІ-го курсу:    І місце – Стешенко Олена (ОС-11)
     Переможці І-го етапу  конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика  нагороджені Дипломами І-го ступеню та взяли участь в обласному  конкурсі.
МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 
   Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  проводиться з метою виховання в учнів почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини
У ліцеї серед учнів навчальних груп І-го, ІІ-го та ІІІ-го курсів     26 листопада 2015 року був проведений І етап Конкурсу. У ньому взяли участь 20 учнів з навчальних груп ПМТЕ-17,  ППВ-9,  ПМТЕ-15, ОС-10, ППВ-8, ПМТЕ-16, ОС-11.
 Результати І етапу Конкурсу свідчать, що рівень навчальних досягнень  конкурсантів у цілому відповідає вимогам щодо мовної підготовки. Учні мають певний рівень знань з української мови не тільки в межах навчальної програми, а й виявляють знання додаткових джерел інформації, демонструють здатність до самостійної творчості.
 
 За підсумками І етапу Міжнародного конкурсу ім. Тараса Шевченка переможцями визнані:
- серед учнів ІІІ курсу -Юрченко Дарія (гр. ППВ-8) ;
- серед учнів ІІ курсу – Стешенко Олена (гр. ОС-11) ;
 – серед учнів І курсу -Перепадя Анастасія (гр. ППВ-9) .
 
 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
a_b98681a9 (1) Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів “Малої академії наук України” проводилася серед кращих учнів з метою демонстрації найсучасніших наукових проектів та обміну ідеями.

 На конкурс представлена робота учня  Андрейко Юрія (ПМТЕ-15)  на тему «Вимірювання рівня електромагнітного випромінювання на рухомому складі Укрзалізниці» виконана під керівництвом  викладача спецдисциплін Говор К.В.