Головна » Виховна робота » Благодійна акція до Дня Святого Миколая

Благодійна акція до Дня Святого МиколаяДень Святого Миколая завжди овіяний радістю і теплом, особливо на його прихід чекають діти, бо він приносить їм солодощі та подарунки.

Уже стало доброю традицією для всіх здобувачів освіти Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту у День Святого Миколая вітати діток, які мешкають разом з матерями у Харківському обласному центрі матері та дитини. Не став винятком і цей рік.

19.12.2019 у межах соціального партнерства «Волонтерський десант» від імені працівників та здобувачів освіти ліцею відвідав матерів та малюків, які мешкають у вище зазначеному центрі.

Здобувачі освіти Гетта Валєрія, Чубенко Станіслав, Царенко Богдана разом з майстром виробничого навчання Яциною Світланою Володимирівною привітали діток і матерів зі святом, подарували їм дитячі суміші, печиво, соки, засоби гігієни (памперси), електропраску, форми для випікання та продукти харчування (мука, гречка, макарони, рис).

Учні щасливі, що змогли віддати часточку своєї душі діткам, вони ледве стримували сльози, дивлячись у маленькі світлі очі діточок, що із зацікавленням спостерігали за кожним їхнім рухом.

Дивлячись на задоволені і радісні обличчя малюків, можна ще раз переконатися: добра і турботи про них ніколи не буває забагато.

Ми вважаємо, що ще не раз проведемо благодійну акцію і відвідаємо діток, подаруємо часточку свого серця тим, хто її потребує, адже наші серця завжди відкриті для добрих, благодійних справ.

Tags: