Головна » Навчально-виробнича робота » Дайджест «Екзотичні фрукти»

Дайджест «Екзотичні фрукти»

Екзотичні фрукти завжди привертали увагу своєю неповторною смаковою палітрою, ароматом та корисними властивостями. Здавалося б, вони не лише розширюють наш гастрономічний досвід, але й приносять величезні користі для нашого здоров’я. Ці чудеса природи, походження яких асоціюється з віддаленими територіями, не лише роблять наші страви різноманітнішими, але і мають унікальні властивості, які можуть позитивно впливати на наше фізичне та емоційне благополуччя.

07.03.2024  у рамках предметного калейдоскопу викладачем Тетяною СКОЧІПЕЦЬ був проведений позаурочний захід  – дайджест «Екзотичні фрукти  зміст якого полягав у створенні добірки  матеріалів за визначеною тематикою. 

       У створенні цього інформаційного продукту  взяли участь здобувачки освіти групи К-22.

      Під час заходу мова  йшла не лише про певні морфологічні особливості екзотичних фруктів, а і про те, як правильно обрати стиглий фрукт, аби не нашкодити здоров`ю та заощадити кошти.  Про те, що екзотичні фрукти – це неймовірна різноманітність смаків, форм і зовнішнього вигляду. Учасники заходу відкрили для себе нові і дивовижні страви, рецепти яких підготували наші майбутні кухарі.

 Україна-край унікальних ремесел, яких не знайдеш більше ні в одному куточку світу. А українці – сильні, талановиті, наполегливі й працьовиті люди. А тому, присутні мали можливість переглянути  репортаж про те, як у себе на подвір`ї  звичайні українці  вирощують незвичайні фрукти.

       Немає, мабуть, людини, байдужої до квітів, адже квіти здатні бодай на короткий час зробити людину щасливою. Квіти, як люди, на добро щедрі і, людям ніжність віддаючи, вони цвітуть, серця обігрівають, як маленькі, теплі вогники. Таким чином, для здобувачів освіти відбулась демонстрація квіток екзотичних фруктів, мова про які велась під час дайджесту.

Tags: