Головна » Міжнародна співпраця » Підсумки участі в проєкті

Підсумки участі в проєкті



Протягом 2022/2023 навчального року Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту брав участь у Міжнародному проєкті «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності».

Участь у проєкті дала можливість організувати для слухачів теоретичне навчання, відпрацювати практичні навички та здобути часткову кваліфікацію у сфері енергоефективності за навчальною програмою «Монтажник віконних та дверних конструкцій».

Педагогічні працівники, які брали участь у проєкті розширили свої професійні компетентності у сфері енергоефективності.

Усі учасники проєкту отримали сертифікати, які підтверджують здобуття часткової кваліфікації «Монтажник віконних та дверних конструкцій».

Міжнародний проєкт «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», який реалізується Благодійним Фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини.

 

Tags: