Головна » Профорієнтація » Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота     20.06.2018 майстри виробничого навчання Кропивка Н.І., Саакян Л.Є., Саприкін О.О. та Федотова І.Д. Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту відвідали смт Велика Писарівка Сумської області та зустрілися з начальником відділу освіти Великописарівської районної державної адміністрації Дмитриченком Сергієм Олександровичем та методистом районного методичного центру Гавриленко Вірою Василівною з метою профорієнтації молоді щодо вибору професії.
     Педагогічні працівники презентували професії, за якими здійснюється підготовка в ліцеї, ознайомили з умовами прийому на навчання на 2018/2019 навчальний рік, навчально-матеріальною базою. Надали інформацію про позаурочні і загальноліцейні заходи, досягнення учнівського та педагогічного колективів. Розповіли про базове підприємство-замовника робітничих кадрів, про потребу кадрів, чим викликали їх зацікавленість.
      Педагогічні працівники також відвідали м. Богодухів Харківської області, де проводили профорієнтаційну роботу на залізничних вокзалах та автовокзалах. Запрошували молодь на навчання в наш заклад. Ознайомили із переліком професій, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, правилами прийому на 2018 рік, умовами навчання, переліком підприємств, які надають перші робочі місця випускникам ліцею.

 

Tags: