Головна » PROF-challenge » Розпочинаємо PROF-challenge

Розпочинаємо PROF-challenge

     З метою формування у молоді професійного самовизначення, 20 березня 2024 року для здобувачів освіти навчальних груп        ПМТЕ-20 та ПМЕ-4 ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу»  майстер виробничого навчання  Ольга ПЕРВА організувала онлайн-зустріч з  випускником групи ПМТЕ-16 Дмитром КУРОВИМ, який  зараз працює машиністом тепловоза у виробничому підрозділі «Локомотивне депо Лозова» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

     За роки навчання Дмитро проявив себе відповідальним здобувачем освіти, який завжди брав активну участь у житті ліцею та цілеспрямовано долав шлях   до «залізної команди».

     Здобувачі освіти із зацікавленістю переглянули  відео-презентацію «Шлях до омріяної професії» з світлинами спогадів про навчання Дмитра у нашому закладі освіти.

     Під час зустрічі, Куров Дмитро розповів про свої враження від професійної реалізації. Здобувачі освіти задавали гостю питання, на які отримали повні, вичерпні відповіді. Головне питання від майбутнього покоління залізничників було таке: Чи планує Дмитро продовжувати свій кар’єрний розвиток в залізничній галузі?! Відповідь: «Звісно так, залізниця відкриває перед молодими фахівцями широкі можливості професійного зростання та самореалізації».

     Зустріч пройшла у дружній атмосфері, здобувачі освіти з нетерпінням чекають на нове спілкування з професіоналами залізничної справи!

Tags: