Головна » Дуальна освіта » Соціальне партнерство

Соціальне партнерство     18.10.2018 в рамках соціального партнерства ліцею з ПАТ «Укрзалізниця» регіональною філією «Південна залізниця», виконуючи план заходів Дорожньої карти зупровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників на базі ЛПЛЗТ з професії «Помічник машиніста тепловоза» для учнів групи ПМТЕ-17 проведено факультативні заняття з управління рухомого складу вузькоколійних залізниць. 

    Під час заняття учням прочитали лекції, провели контрольне опитування, надали їм можливість відпрацьовувати первинні навички управління тепловозом за допомогою тренажерів та діючих локомотивів.
    Адміністрація ЛПЛЗТ щиро вдячна директору регіональної філії «Південна залізниця» Уманцю Миколі Григоровичу, керівництву структурного підрозділу «Служба кадрової та соціальної політики», начальнику відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів Бойко Ігорю Івановичу, начальнику і колективу Малої Південної за співпрацю у підготовці робітничих кадрів, проведену роботу з учнями ліцею, надану можливість використання матеріально-технічної бази дитячої залізниці, за теплий дружній прийом. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів у роботі.

Tags: