Головна » soft skills » Тренінгове заняття з педколективом Центру на тему: “Розкрий свій потенціал”

Тренінгове заняття з педколективом Центру на тему: “Розкрий свій потенціал”

        Для вдосконалення професійної майстерності з метою формування soft skills, практичний психолог Тетяна ТУЗКО провела офлайн (в укритті) тренінгове заняття з педколективом Центру на тему: “Розкрий свій потенціал”.
        Тренінг розпочався з вправи «Пори року моєї душі», після учасники заходу написали свої очікування від тренінгу та запропонували правила роботи, записавши їх на фліпчарті. Далі за допомогою практичних вправ всі вчилися розвивати такі ключові навички як: комунікація та взаємоповага; командна робота та досягнення спільних цілей ; творчість та креативність.
        Під час виконання вправи «Найважливіші риси характеру» вчилися визначати провідні риси характеру, що є конструктивними для вирішення життєвих задач; вправа «Скрабл» передбачала розвиток навичок командної роботи, комунікативних навичок, згуртування групи, досягнення спільних цілей.
        Завершився тренінг вправою “П’ять пальців” мета якої – оцінка ефективності тренінгу, отримання зворотного зв’язку від учасників, мотивація учасників до подальшого розвитку, створення атмосфери довіри та прийняття, розвиток самоусвідомлення та саморефлексії.
        По закінченню заходу, педагогічні працівники отримали практичні рекомендації для саморозвитку soft skills.

Tags: