Головна » Навчально-виробнича робота » Участь в інформаційному вебінарі

Участь в інформаційному вебінарі29.06.2023 відбувся інформаційний вебінар «Досвід та перспективи впровадження короткострокових навчальних курсів у сфері енергоефективності у закладах П(ПТ)О».

До учасників заходу з вітальними словами звернулися Ірина ШУМІК, Генеральний директор Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України та Ірина ЮР’ЄВА, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Експерт проєкту, Катерина Мірошниченко ознайомила присутніх з компетентнісно-орієнтованими навчальними курсами та навчальними матеріалами в рамках компоненту «Професійні кваліфікації у сфері енергоефективності» у 2022-2023 році проєкту GIZ «Сприяння енергоефективності та імплементація директиви ЄС з енергоефективності в Україні».

Досвід Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту з впровадження компетентнісно-орієнтованого навчального курсу в сфері енергоефективності: упровадження навчальної короткострокової прогами «Ізолювальник з термоізоляції» презентувала старший майстер, Юлія ЯЛОВЕНКО.

У презентації розкрито досвід ліцею у імплементації короткострокової навчальної програми в освітній процес закладу:

• планування професійної підготовки;
• створення освітнього середовища;
• стажування педагогічних працівників, проведене за сприянням компанії GIZ;
• інформаційно-ресурсне забезпечення уроків професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки;
• професійно-практична підготовка здобувачів освіти з додаткової професійної компетентності «Ізолювальник з термоізоляції»;
• отриманні результати освітньої діяльності.

Педагогічний колектив ліцею сподівається на подальшу плідну співпрацю з нашими партнерами!

Tags: