Головна » Без рубрики » Урок «Мрій, вір, надійся і радій!»

Урок «Мрій, вір, надійся і радій!»   05.12.2018 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту класний керівник Коваленко Світлана Іванівна з учнями навчальної групи ППВ-12 провела урок «Мрій, вір, надійся і радій!», долучившись до проекту телеканалу 1+1 «Здійсни Мрію», на якому познайомилися з історіями важкохворих дітей з усієї України, для яких кожен прожитий день – це диво.

      Мета участі у даному проекті: підтримати хворих діток, допомогти їм відчути справжнє щастя, тепло й підтримку, надихнути на те, що їхні мрії обов’язково збудуться, якщо вірити й надіятися, показати що їх люблять і вірять в їхнє одужання. При цьому, на уроці, проведеному під гаслом «ТВОРИ ДОБРО – ЗДІЙСНИ МРІЮ!», учням – допомогти усвідомити значення добра як життєвого вибору в духовному становленні особистості; створити ситуацію, за якою учень сам може виявити доброту і відчути від цього задоволення; виховувати в них ціннісні орієнтири, схильність безкорисливо чинити добро.

     Під час уроку учні переглянули зворушливі відео сюжети про історії хворих дітей, слухали пісні й притчі та читали вірші про добро і доброту, грали у гру «Якщо ти добра людина, то повинен…», встановлювали асоціації, провели хвилину відчуттів.

     Познайомившись з історіями дітей та їхніми мріями на сайті wish.1plus1.ua, учні для підтримки обрали Аніту Горват (4 роки, м. Ужгород, Закарпатська обл., гостра лімфобластна лейкемія): написали їй спільного листа, а Лук’яненко Вікторія та Бондаренко Ольга намалювали малюнок на бланках проекту, на маленьких різнокольорових паперових серцях всі присутні написали особисті побажання та зробили 3D-аплікацію на великому серці. Все це надіслали організаторам проекту для передачі Аніті. Фото з уроку надіслані для публікації на сайті проекту «Здійсни мрію».

Ми сподіваємося, що діти відчують підтримку і віру, добро і тепло наших сердець.

Хай їхні мрії здійсняться!

Tags: