Головна » Виховна робота » Відкрита виховну годину «Сучасними стежками Кобзаря».

Відкрита виховну годину «Сучасними стежками Кобзаря».

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

    Напередодні 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка викладачки української мови і літератури Підченко Л.М. та Литвиненко І.А. провели для здобувачів освіти відкриту виховну годину «Сучасними стежками Кобзаря».

    Присутні   простежили шлях нашого генія, який пролягав через його життя, через Україну, переглянули із «Книги-мандрівки. Україна» сюжет «Як Тарас Шевченко став зіркою», мультфільм «Садок вишневий коло хати», прослухали сучасні музичні композиції на слова Кобзаря, познайомилися з роботами художників, які зобразили Т.Шевченка по-новому, як нашого сучасника.

Здобувачі освіти декламували поетичні твори митця,  знайомили з історичними довідками, висловлювали своє бачення Шевченка в різних контекстах: через сучасне мистецтво, музику. Показово, що учасниками було наголошено на  факти, про  які  не йшлося під час заходу. Це більш ніж красномовне свідчення не лише поваги до українського генія з боку молодого покоління, а й щирої зацікавленості в його творчості та знанні біографії.  Завершальний штрих подорожі  – пісня «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні хору імені Григорія Верьовки.

    Минають віки, стираються надписи на каменях, а Шевченко з нами, його слово живе, воно вічне, тож виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу.

Tags: