Головна » Виховна робота » Виховна година «Афганістан: біль і пам’ять»

Виховна година «Афганістан: біль і пам’ять»


12.02.2020, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 31–річниці виведення військ колишнього СССР з Республіки Афганістан, в ліцеї була проведена виховна година «Афганістан: біль і пам’ять», яку підготували учні ПМТЕ-19 та майстер групи Яцина С.В.

Метою заходу було нагадати учням про історичні події афганської війни; виховувати в учнів повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів.

На свято були запрошені воїни-афганці: Гриценко Сергій Віталійович та Блажно Олексій Володимирович, які розповіли учням про свій бойовий шлях на афганській землі, про хоробрість, мужність, і відповідальність наших солдат.

Під час виховної години здобувачі освіти та гості переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, де ознайомилися з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані.

Після виховної година воїни–інтернаціоналісти поспілкувалися з учнями, відвідали музей ліцею, а також бібліотеку, де була оформлена тематична виставка «Афганістан: крізь біль і сум», на якій представлені фотографії, художня література, статті з газет про «гарячі точки» часів «холодної війни».

Зустріч пройшла цікаво і змістовно, вихованці ліцею подарували гостям солодощі і побажали яскравих сонячних днів та миру на нашій землі!

Tags: