Головна » Профорієнтація » ХІХ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018»ХІХ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018»

ХІХ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018»ХІХ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018»     З 8 по 10 листопада у приміщенні Палацу спорту м. Харкова проходить ХІХ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018», яка працює за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради. Це одна з головних подій освітньої галузі Лівобережної України.
  Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту приймає участь у вище зазначеній виставці. Учні ліцею, педагогічні працівники презентують для широких кіл населення міста та області свої досягнення, знайомлять зі здобутками педагогічного та учнівського колективів, розповідають про професії, за якими навчаються.

  Майбутні випускники та їх батьки мають змогу отримати вичерпні відповіді від представників нашого навчального закладу щодо здобуття залізничної освіти.

Шановні випускники!!!

Педагогічний колектив Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту

чекає на Вас у новому навчальному році!!!

Здобувайте престижну, якісну освіту!!!

Tags: